Jak catering dietetyczny, to tylko z CATEROMARKET

Marzenie… piękne słowo, a przecież marzenia są po to, żeby je spełniać, szczególnie te, które są na wyciągnięcie ręki. Zawsze chciałam spróbować cateringu dietetycznego…. Kocham jeść, ale często łapię się na tym, że z lenistwa w kółko jem to samo. Czy istnieje coś wygodniejszego niż zdrowe, zbilansowane posiłki przychodzące prosto pod drzwi twojego mieszkania? No nie sądzę… 😀

Zacznijmy jednak od początku.
CATEROMARKET, czyli bohater wpisu jest porównywarką i wyszukiwarką cateringów dietetycznych. Nie musisz już przekopywać całego internetu, aby znaleźć najlepszą dietę dla ciebie. Na ich stronie znajdziesz wszystkie firmy cateringowe istniejące na rynku.

Jak wiadomo, każdy z nas ma inne preferencje żywieniowe, uczulenia, nietolerancje oraz inny tryb życia. Każdemu z nas zależy, a przynajmniej powinno zależeć na zdrowiu. Dieta kojarzy się głównie z odchudzaniem, ale nic bardziej mylnego. Plan żywieniowy jest po to, aby nasze ciało funkcjonowało prawidłowo.
Ale niestety… nie każdy potrafi sam sobie ułożyć jadłospis.
Nie każdy radzi sobie w kuchni.
Nie każdy ma ochotę na zakupy.
Nie każdy  ma czas, czy chęci na przesiadywanie w kuchni.
Żyjemy w czasach, gdzie wszystko jest szybkie. Wciąż pędzimy, zatracamy się w wirze pracy i zapominamy o najważniejszej osobie… Dokładnie tak – o samym sobie.

Często nie chcemy nawet zrozumieć, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu dobrze zbilansowana dieta. Jedzenie jest podstawą naszego prawidłowego funkcjonowania, jest naszym paliwem. Samochodu nie tankujemy byle czym, wiec siebie też nie karmmy byle czym. Jeśli chcemy dożyć starości w pełni sił nie możemy dalej ignorować zaleceń żywieniowych. Jesteś tym co jesz, na pewno znacie to zdanie doskonale, wszędzie o tym trąbią, a nam wszystkim nadal nie chce się  wierzyć, że to jest prawda. Musimy zdawać sobie sprawę, że odpowiadamy za siebie i swoje życie. Jeśli nasze posiłki są ubogie  w wartości odżywcze, w mikro i makroelementy do niczego dobrego to nie doprowadzi. Zacytuje swój ostatni wpis: Przecież nie liczy się tylko wygląd ale  PRZEDE WSZYSTKIM zdrowie. Wiele ludzi uważa,  że nie potrzebuje zmian, bo mimo złego stylu życia ich ciało funkcjonuje prawidłowo. Teraz może i cieszą się zdrowiem,  ale na choroby pracuje się latami.

Zrobiło się poważnie za zaczęło się od marzenia… Nie lubię wymówek. Uważam, że zdrowe odżywianie jest tak samo ”tanie” jak to według większości ludzi to niezdrowe. Nie lubię słuchać głupot pt.”zdrowe jest jałowe”, ”zdrowe jest niesmaczne”, ”zdrowe jest nudne”… Jeśli nadal   blogi na temat zdrowego odżywiania nie przekonują cię do zmiany nawyków,to może warto zamówić na (chociaż) jeden dzień zdrowy catering i dać sobie szansę? Cateromarket pomoże Wam nie tylko porównać wszystkie firmy cateringowe z prawie całej Polski, ale także pokaże ich ocenę i porówna ceny z innymi dostępnymi. Wystarczy, że wejdziecie na stronę cateromarket.pl i znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Ja korzystałam  lokalnej strony Gdańska i dzięki Cateromarket dowiedziałam się, że w moim mieście jest prawie 30 firm. W innych miastach jest jeszcze więcej, także każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Dbajcie o swoje odżywianie swojego ciało tak jak dbacie o jakość paliwa wlewanego do baku waszego ukochanego samochodu!

Dodaj komentarz